WZORNIK CGS LEDUV

Przygotowaliśmy kolejną edycję wzornika druków w technologii LEDUV.

Wszystko zamknęliśmy w folderze w formacie 200x200mm.

Prezentujemy 5 surowców rekomendowanych do druku w tej technologii.

Eplak biały 0,4mm – biały surowiec syntetyczny – charakteryzujacy się doskonałym kryciem i odwzorowaniem kolorów, sztywny – nadaje się na okładki. Zadrukowywana powierzchnia jest lekko porowata co daje dodatkowy efekt struktury.

Eplak mleczny, półprzeźroczysty 0,3mm –  można go stosować jak kalkę. Gdy zastosujemy biały poddruk druk jest bardziej wyrazisty a surowiec nadal pozostaje przeźroczysty. Można uzyskać ciekawe efekty stosując mleczny Eplak.

Karton metalizowany – złoty z białym spodem. Tutaj oczywiście pierwsze skrzypce gra złoto. Odpowiednie przygotowanie plików do druku i wykorzystanie „naturalnego błysku” podkreśli niejedną ilustrację. Chcesz efektu? Złoto z pewnością Ci w tym pomoże.

Folia adhezyjna biała – wydrukowaliśmy na niej naklejki przeznaczone na szybę. Folia adhezyjna nie zostawia śladów, łatwo ją przykleić i odkleić. Polecana tam, gdzie pewne informacje się zmieniają i chcemy je z łatwością zastępować nowymi.

Papier offsetowy – technologia LEDUV uwielbia ten surowiec. A może jest odwrotnie, że to offset lubi LEDUV. Kolory są wyraziste a szczegóły wydobyte. Nie ma efektu „sprania”. Farby LED idealnie odwzorowują kolorystykę na papierze offsetowym, niemal jak na kredzie.

Jeśli chciałbyś otrzymać wzornik LEDUV skontaktuj się ze swoim opiekunem. Jeśli nie masz jeszcze swojego opiekuna w naszej drukarni, skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę z jedną z najnowocześniejszych drukarni w Europie.